Obsuga kart FUN (code1430)

----------------------------------------------

"Jak zaladowac patch HDL 

Sprobujemy na przykladzie pliku znajdujacego sie w tym katalogu (diceq_x4.c) narazie tylko dla modelu 1530 ,jest to patch zmieniajacy funkcjonalnosc DiseqC`a 4x1 ,nie dla uzytkownikow Monoblocka. 

To jest standartowy kod skompliowany dla ST20 (nie potrzeba zmieniac niczego w kodzie !) 
Poprostu zaladuj patch`a do 1530. 

Do zaladowania Patch`a (aty) uzyjemy MediasatConnect od kolegi julekjulek 

Otworz MC i w nim zakladke "MHWpatch" nastepnie z katalogu w ktorym znajduje sie patch zaznacz mysza i przenies skompilowany plik (w tym przypadku diceq_x4.c) do pola "file:" ,nastepnie w polu "File name" oraz "Section" wpisz max.6 znakowa nazwe patcha ,z nagwkiem PT (czyli max 8 znakow wraz z naglowkiem) np "PTDISEQC" . 

Nastepnie w tunerze wejdz w tryb odbioru danych z PC (MENU , 3 ,D) i nacisnij "send" w MC ,aby przeslac dane do tunera. 
Gdy plik sie zaladuje nalezy wylaczyc tuner z pilota (czerw. przycisk ) .Tylko tak patch zostanie poprawnie zaladowany do tunera. 

Wazne : patcha mozna usunac tylko poprzez wykasowanie flasha (czyli usuniecie listy kanalow i ustawien tunera) ,wiec jezeli go nie potrzebujesz nie laduj"
